PARAFIALNE WAKACJE Z BOGIEM 2017

Już po raz drugi we współpracy ze Zgromadzeniem św. Elżbiety, nasza parafia organizuje letni wypoczynek dla dzieci. Miejsce wypoczynku to IWKOWA w woj. Małopolskim.

Termin: 22.07.2017 r. do 04.08.2017 r.

Zakwaterowanie: Drewniane domki, wyposażone w piętrowe łóżka, szafy, stół, krzesła…

Higiena: Umywalnie, prysznice, toalety, pralnia w osobnej drewnianej zabudowie.

Iwkowa położona jest w południowej części powiatu brzeskiego, na Pogórzu Wiśnickim. Leży w kotlinie wzdłuż rzek Bela i Białka. Od północnej strony nad Iwkową wznosi się Pasmo Szpilówki ze szczytami: Piekarska Góra (515 m), Szpilówka (512 m), Bukowiec (494 m), od wschodu Machulec (Mahulec) (480 m) i inne wzniesienia nad Jeziorem Czchowskim. Od zachodniej i południowej strony Iwkowa ograniczona jest wzniesieniami Rogozowej (536 m) i Sołtysich Gór (436 m). Od wschodu wieś graniczy z Tropiem, a od zachodu z Rajbrotem. 2 km od wsi położony jest zamek Tropsztyn.

Atrakcje:

  • do dyspozycji na miejscu plac zabaw, boisko, zajęcia w grupach
  • wycieczki okolicznymi szlakami turystycznymi i edukacyjnymi
  • wyjazd na basen kryty w Brzesku lub odkryty w Wiśniczu – Leksandrowej
  • wycieczki: Lipnica Murowana, Bochnia, Zamek Tropsztyn (rejs promem po Dunajcu), Sanktuarium św. Świerada, Jezioro Czchowskie (opcjonalnie Zakopane, Zabawa, Kopalnia Soli w Bochni)
  • ogniska, dyskoteki na świeżym powietrzu i wiele innych

Każdy z uczestników ma zagwarantowane wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wychowawcy, pielęgniarki, ubezpieczenie, przejazd i coś czego nie ma prawie nikt 🙂 OPIEKĘ DUSZPASTERSKĄ.

KOSZT WYPOCZYNKU to 700 zł

Istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu.

Informacje i zgłoszenia bezpośrednio u ks. Grzegorza – osobiście, mailowo xgrigorij@wp.pl lub pod nr tel. 882454637 po godz. 19

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!!!!!!

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia GALERII na parafialnej stronie, ze zdjęciami z zeszłorocznego wyjazdu.