Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą –17.06.2018r.


1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

• Katecheza dla Maluchów po Mszy św. o godz. 10:30.
• O godz. 17:30 Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17:30.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17:30.

4. W czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

5. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II w piątek po wieczornej Mszy św.

6. W ubiegłą niedzielę taca była zbierana przez naszą Radę Parafialną. Zebrano kwotę: 14.961, 70 zł. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

7. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

8. W niedzielę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 19:00 w kościele przygotowanie do Chrztu św. dla rodziców i chrzestnych dzieci, które zostana ochrzczone w miesiącu lipcu.

10. Liceum Ogólnokształcące przy ul. Hutniczej 45 zaprasza absolwentów naszej Parafii na Jubileusz 70-lecia w diach 25 i 26 października 2018r. Formularze uczestnictwa na stronie internetowej szkoły: www.lo6.wroc.pl/wp lub w sekretariacie szkoły.

11. Przypominamy, że w środę, 11 lipca 2018 r., w naszej bibliotece od godz. 18:30 udzielane będą bezpłatne porady prawne.

12. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim Dobrodziejom za wszelkie ofiary złożone na cele parafialne.

13. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich.